+90 533 595 07 59

Sosyal Medyada Biz}

SHGM Onaylı İHA0 – İHA1 Eğitimi – ANKARA

Gelişen teknolojiyle birlikte kullanım oranı artan ve her geçen gün daha fazla kişinin kullanmaya başladığı İHA’lar için insan faktörünün bulunduğu alanlarda yapılacak uçuşlar için Ticari Pilot Sertifikası gerekiyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş olan Skyview Havacılık eğitim müfredatına uygun şekilde ve bilinçli İHA pilotlarını yetiştirmede tecrübeli kadrosuyla eğitimler vermektedir.

 

Neden Bu Eğitimi Almalıyım ?

Ülkemizde kullanım sayılarının artmaya ve izinsiz , ehliyetsiz uçuş yapmaya başlayan kullanıcı sayısının’da kullanımlara bağlı olarak çoğalmaya başlamasıyla birlikte bu kullanımlara cezalar verilmektedir. İlk olarak kullanmış olduğunuz cihazları gerçek anlamda tanımadan ve kuralları bilmeden uçurmanın büyük bir tehlike saçtığını bilmeniz gerekmektedir. Katılacağınız İha eğitimlerinde sadece eğitim müfredatını değil cihaz uygulamalarının arayüzlerine , uçuş eğitimlerine ve uçuş öncesi uçuş sonrası kontrollere kadar A’dan Z’ye her bilgiye erişmiş olacaksınız. Bununla birlikte eğer yerleşim yerinde yani insan faktörünün olduğu alanlarda uçuş yapacaksanız bu eğitimlerden birine katılarak Ticari Pilot Sertifikası almanız gerekmektedir. Planlanan Ankara eğitimlerimize ve diğer şehirlerdeki İha Eğitimlerine İHA EĞİTİMLERİ/DUYURU linki üzerine gelerek ulaşabilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

İnsansız Hava Aracı sektöründe her geçen gün gerek yeni cihazların piyasada yer alması gerekse yerli cihazların üretilmeye başlanmasıyla kalifiye İHA Pilotlarına ihtiyaç duyulması bu sektördeki iş olanaklarını da arttırmaktadır. Skyview Havacılık olarak vermeyi planladığımız tüm eğitim kategorilerinde her aşamada Ülkemizin önde gelen temsilcilerinin yanı sıra onlarca kişi ve kuruluş ile işbirliği yapmaktayız. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından TR-İHA-E-40 belge numarasıyla yetkilendirilen şirketimiz İHA0 ve İHA1 kategorilerinde eğitimlerine Türkiye genelinde devam etmektedir.  Katılacağınız eğitimler alanında tecrübeli iha pilotları , makine mühendisleri ve havacılık konusunda kendisini kanıtlamış isimler ile çevre edinebilmeniz için sektörden isimlerin yer aldığını bilmenizi isteriz.  Bununla birlikte eğitim sonrasında irtibatımızı koparmıyoruz ve sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Teknik Servis , Yazılım vb konularda yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizleri sağlıklı bir teknik destek işlemi için iş ortaklarımıza yönlendiriyor ve sorunlarınıza çözümler sunuyoruz. 

Cezalara Maruz Kalmayın!

Uçuş için almış olduğunuz cihazların kayıt işlemleri , cihazınızı iyi tanımanız ve yasal prosedürleri bilerek uçuşları gerçekleştirmeniz gerçekten önemlidir. Günümüzde malesef bu yasaları bilmeden , kayıtsız ve izinsiz olan yüzlerce hatta binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Yasaları bilmeden kayıtsız ve izinsiz uçarak sadece yasaları değil aynı zamanda insan faktörü bakımından çevrenizdeki canlıların da hayatını riske atacağınızı unutmayın.

GÜNDEMDEN BAZI ÖRNEK HABERLER

17 Haziran 2019
SHGM Onaylı İHA0 – İHA1 Eğitimi – ANKARA için yorumlar kapalı
255 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN