+90 533 595 07 59
Skyview Havacılık

Hakkımızda

Skyview Havacılık günümüzde hayatımızın bir parçası olmaya başlayan ve gelişen teknoloji sayesinde daha fazla kullanılmaya başlayan İnsansız Hava Araçları ile Medya ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Temeli 2009 yılına dayanan bu girişimin en önemli amacı Türk gençliğine havacılık ve vatan sevgisini aşılayarak birçok meslek dalında (Havacılık Bilgisi , Motor , Meteoroloji , El Becerisi vb.) bilgi ve tecrübelerini aktarmaktır.

Günümüz teknolojisinde her geçen gün yerli cihazların da üretilmeye başlanmasıyla kalifiye İHA Pilotlarına ihtiyaç duyulması bu sektördeki iş olanaklarını da arttırmaktadır. Skyview Havacılık olarak vermeyi planladığımız tüm eğitim kategorilerinde her aşamada Ülkemizin önde gelen temsilcilerinin yanı sıra onlarca kişi ve kuruluş ile işbirliği  yapmaktayız.

Şirketimiz Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından TR-İHA-E-40 belge numarasıyla İHA0 ve İHA1 Pilotu Eğitimi kurslarını verme konusunda SHT-İHA talimatnamesi gerekliliklerini karşıladığından yetkilendirilmiş bir şirkettir. Halen Next Level Avm’de bulunan şirketimiz merkez ofisinde ve Türkiye genelinde çalışmalarına devam etmektedir.