+90 533 595 07 59

Sosyal Medyada Biz}

Fotoğrafçılık Hizmetleri

Fotoğraf Makinesinin icadı ile başlayan fotoğrafçılık serüveni, birçok dalda genişleyerek devam etmektedir. Fotoğrafçılık alanları zaman ve teknolojinin gelişimiyle farklı formlar almıştır. İnsanların talep, istek ve hayal dünyalarına göre gelişen fotoğrafçılık alanlarına birkaç popüler örnek vermek gerekirse; Düğün fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık ve sokak fotoğrafçılığı talebi ve bilinirliği günden güne artan alanlardır.

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ile birlikte önem kazanan profesyonel fotoğrafçılık, gün geçtikçe etkisini artırmaktadır. Özellikte web ve uygulamalardan pazarlama amacıyla oluşturulan ürün ve hizmetler konusunda görsel açıdan zenginlik sunmaktadır. Kişiler, bloglar, online satış sektöründe hizmet veren firmalar, kendini dünyaya tanıtmak isteyen oluşumlar profesyonel fotoğrafçılığı tercih etmektedir.

Online satış üzerinden maliyetlerin düşmesi ve artan rekabet, satıcıları görsel açıdan zengin içeriklere yöneltmektedir. İçerik üreten bloglar daha çok ilgi çekebilmek için görsel açıdan zengin ve profesyonel fotoğrafçıları tercih etmektedir. Kişiler özel anılarını görsel açıdan zengin ve sosyal medya paylaşımlarına renk katan profesyonel fotoğrafları tercih sebebi haline getirmiştir.

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

E-ticaret hacminin giderek büyümesi ve online alışverişin önem kazanması ile birlikte görsel açıdan zengin ürün fotoğraflarına talep artmaktadır. Alıcıların talep ettikleri ürünleri görselliklerine göre tercih etmeleri sebebiyle profesyonel fotoğraf desteği ürünleri ön plana çıkmaktadır.E-ticaret sektöründe rekabetin fazla olması, satıcıların bu rekabetten sıyrılmaları ve ürünlerini ön plana çıkarmak için ürün fotoğrafçılığı faaliyetlerini gerekli hale getirmiştir.

Yapılan araştırmalar profesyonel fotoğrafların, ürün satışı üzerindeki olumlu etkisini açıkça göstermektedir. İş birliği yaptığımız firmalar profesyonel destek sonrası ortalama %90’lık bir iş hacmi artışı sağlamışlardır.Firmamız dinamik ve enerjik ekibi ile ürün fotoğrafçılığı sektöründe hizmet sunmaktadır. Dekupe ve ürün yerleştirme konusunda uzman ekibimiz firmanızı ve ürünlerinizi ön plana çıkarmak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Sevdiğiniz insanla geçireceğiniz bir ömrün başladığı günü pixellere dökmek için sizinleyiz. Tekrarı olmayan bu anları yıllar sonra aranıza yeni katılacak aile fertlerinizle paylaşmak, o fotoğraflara bakarken o anları yeniden hatırlamak… İşte tarifsiz bu duyguları ve özel anları, ömrünüzün sonuna dek ölümsüzleştirmek için sizin yanınızdayız. Klasik stüdyo ortamından kendini dışarı atan düğün fotoğrafçılığı teknoloji ve hayal gücü ile yeniden harmanlandı. Genç ve dinamik ekibimiz özel anlarınızı, en doğal hallerinizi, en mutlu gününüzü ölümsüzleştirmek için çalışıyor. Fotoğrafçılığın yanı sıra ekibimiz; düğün öyküsü, düğün hikayesi, save the date gibi hizmetlerle de sizlerle. Sizde bu mutlu gününüzü profesyonel objektiflere bırakın. Siz mutlu olun, biz işimizi yapalım…