+90 533 595 07 59

Sosyal Medyada Biz}

Dji Mavic 2 Enterprise

Kurumsal İHA Sistemleri ve Çözüm Ortaklığı

İha teknolojisi gün geçtikçe hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu konuda en çok ilgi çeken konu ise kurumsal ve mesleki alanlarda kullanılan Drone, Multicopter ve İha sistemleri. Sektörel olarak yaptığımız çalışmalarda kurumunuzun ve yaptığınız çalışmalara göre iha sistemleri önerisi kurulumları ve personel eğitimleri veriyoruz. Denetim mekanizmanızı güçlendirmek, yapılan işin mesaisini en verimli şekilde kullanmak adına çalışmalar yapmaktayız. 

Devlet kurumları ile koordineli çalışıyoruz. Arama kurtarma, Tehlikeli görevler, Casusluk ve gözlem, Kaçak avcılık ile mücadele bugüne kadar yaptığımız çalışmalar arasında. Hizmet ve Destek verdiğimiz kurumlar ,

AFAD – DJI Enterprise Duo – DJI Matrice 210 V2 30 Personel 4 Şehir

Gerçekleştirdeiğimiz Eğitimle AFAD artık arama ve kurtarma da üçüncü bir göze sahip. DJI Enterprise serisiyle gece karanlıkta bile arama ve kurtarma faaliyetlerini termal kamera ile gerçekleştirebiliyor. Cihaza  cover yaparak Aydınlatma, Speaker(Seslenme), yapabiliyor.

TEİAŞ – DJI Enterprise ZOOM 40 Personel 15 Bölge

Elektrik iletimi anlamında Yüksek gerilim hatlarının denetiminden sorumlu TEİAŞ kurumunun personelleri artık hiç bir hatta tırmanmadan can güvenliğini riske atmadan yerden kaldırdığı DJI Mavic 2 Enterprise cihazlarıyla denetim yapabiliyor. Bir personelin günde 4 Yüksek gerilim direği kontrol ettiği kurumda artık, Bir personel günde 10 direk bağlantı kontrolü yapabiliyor.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü – DJI Enterprise Duo DJI Enterprise ZOOM 4 Bölge 20 Personel

DKMP personeli arkadaşlar sorumlu oldukları bölgelerde kaçak ormancılık, kaçak avcılık faaliyetlerinde DJI Enterprise Duo teknolojisinden destek alıyor. Ayrıca bunun dışında yaban hayatını gözlemleme fotoğraflama fırsatı da buluyorlar. Kaçak avcılığın arttığı bu dönemler de gece bile denetim yapabiliyorlar.

Barajlar DJI Enterprise Zoom 20 Personel Türkiye Geneli

Yaptığımız çalışmalarda barajlarda sorumlu personel arkadaşlarımız. DJI Mavic 2  Enterprise ZOOM teknolojisiyle baraj bölgesinde ki kopma yaşanabilecek kayaçları denetliyor. Gözlemleyip rapor hazırlayabiliyor. Eskiden dürbünle yapılan bu mesai artık çok kolay ve doğru veriler sağlıyor.

 

Sizler de kurumsal anlamda Drone, Multicopter, İHA sistemleri alanında destek, alım, kurulum ve eğitim almak istiyorsanız bize ulaşın. Sizlerle tanışmak bu konuda destek vermek bizim için bir onurdur.

 

 

Berkan Seferoğlu

İha Eğitmeni

Skyview Havacılık

 

20 Ocak 2020
Dji Mavic 2 Enterprise için yorumlar kapalı
133 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN